FZ.se
Nyheter
The Secret World på hemlig släpprulle

The Secret World på hemlig släpprulle

24 kommentarer

Av 2012-07-03 23:34


Provade du kanske The Secret World under någon av årets alla betasessioner? Kanske är du då en av dem som antingen införskaffat Funcoms massiva tillika kryptiska onlinerollspel, eller planerat att göra så. Försök utröna alla hemligheter som infinner sig i det konspirationsrika liret, och kanske får du än mer inspiration med hjälp av lirets släpprulle.

Kan du fortfarande inte bestämma dig? Läs då vår förhandstitt från mitten av juni och få ännu mer kunskap.

Hämtar priser från Prisjakt.nu ...

Priser från Prisjakt.nu Prisjakt.nu
Spelinformation
Kommentarer
Detta innehåll är skapat av FZs besökare
Dölj toppkommentarer Toppkommentarer
  • Ronzem
    Ronzem 2012-07-03 23:55
    Har spelat det en cirka 25 timmar nu, och det är helt underbart, det är sån grym stämning, allt är så detaljerat, och questen är underbara och svåra.
  • Bizzy
    Bizzy 2012-07-03 23:54
    Så det är ute?

    Hemligaste MMORPG releasen någonsin. (pun intended :D)
  • Ahris
    Ahris 2012-07-04 00:58
    Ghostknight skrev:
    Jag var sugen på det här tills jag provade betan. Miljöerna såg tråkiga ut, grafiken kändes minst tio år gammal och förmågorna saknade känsla, tyvärr. Provade bara en timme eller så, men det sa inte "klick".

    Om du bara spelade en timme så kom du knappt igenom introt och har varken sett nåt av spelet eller testat mer än startförmågorna.
    Grafiken ser ut precis som i den här filmen som består av klipp tagna direkt ur spelet. :) Jag spelade flera betor och köpte spelet förra veckan, klart ett av de bästa och mest unika MMO's jag har spelat. TSW gör mig lycklig.
Skriv kommentar
Sortering:
Karmafilter:
Du måste vara inloggad för att kunna kommentera.
Detta innehåll är skapat av FZ:s medlemmar.
Detta innehåll är skapat av FZ:s medlemmar.
FZ