1
pointer
Killarna med kunskap
Skrivet 2012-02-02 15:49, av Gunner

Jag är ganska trött på följande forumnissar;

Två spel i samma genre som inte har kommit ut, det har inte ens visats något från dem i form av film/screens, kan fortfarande kommenteras från forumnisse i form av "A suger, B är bättre!". Hur fan vet denne person det. Svaret är att det gör han inte då han inte har sett något av spelen, utan han är bara en gaphals utan substans.

Sedan argumenteras med denne, som fortsätter blåsa på - fortfarande helt utan att veta något. Sådana idioter borde ju faktiskt få någon from av elakartad munherpes.

Detta innehåll är skapat av FZs besökare
Sortering:
Karmafilter:
  • walter_iego
    walter_iego 2012-02-02 17:18
    Så ja, det känns bättre imorgon ;) Humanoiden "homo sapiens sapiens" är känd för två saker: 1 - sin förmåga att dominera alla andra levande varelser i sitt närområde, 2 - sin förmåga att ha åsikter om allt mellan himmel och jord. Det går inte att komma undan detta gnäll om man vill leva på Jordklotet.
Du måste vara inloggad för att kunna kommentera.
Här i FZs bloggar ansvarar medlemmarna själva för vad de skriver. Här gäller inte det utgivaransvar som finns på FZ.se. Läs våra regler.
HYPE.se
Gunner
Gunner
Boden & Stockholm
Länkar
heart PULS
Puls
Statistik Totalt antal visningar: 52553
Senaste veckan: 196
I dag: 13
FZ
Egmont logo
© Egmont Tidskrifter