Inlägg av fAkkfAcE
Inlägg som fAkkfAcE har skrivit i forumet
Nehe, den enda vettiga mobilen att spela på, xperia play får ingen kärlek.
Hur kan man räkna nfs:hot pursuit som sportspel? Gt5 kan jag förstå det är ju bilsport men ett arkadlir som nfs:hp?
Skulle vilja veta vad batteritiden är. Och om den bakåtkompatibel med PSP-spel man köpt på PSN.
psp och psx samt minis ska funka, batteritiden är 4-5 timmar.
30 minuters batteri?
4-5 timmar.
http://www.eurogamer.net/articles/2011-01-27-source-ngp-batte...
Så kraftfull är PSP2
Läste precis att man kommer att kunna köpa spelen både från psn och i affär, var rädd att det enbart skulle gä o köpa via psn. Det enda som jag undrar nu är, finns det hdmi anslutning? och isf vad kommer man kunna köra för upplösning och ljud ut via hdmi?
"PSP var dömd att misslyckas"
Över 62 miljoner sålda psp t borde ju knappast ses som ett misslyckande
Vore bättre om dom patchade bort de fruktansvärda laddtiderna.
Ge oss ett Battlefield Vietnam 2 istället!
Håller med.
BF: Vietnamn är så otroligt sjukt underskattat
Håller med er båda
Fan va dåligt, tycker det är en självklarhet att du ska kunna köra en egen server. Då vet man ju att detta inte kommer bli stort inom klanspelande iaf.
Vem bryr sig om det får 4 eller 5? detta kommer ju bli årets spel oavsett!
Jag är väll en av få som gillade pro:street, så jag hade höga förväntningar på shift. Då är det extra kul att det blev bättre än man hoppats på, visst vissa saker hade kunnat vara bättre, driftingen tex. Sen att det är pc versionen som gäller om man vill köra med g25 etc är ju helt fel, ps3 versionen stöder g25 och ett gäng andra rattar oxå, kör själv med logitechs driving force pro på ps3an.
Så dice vill göra bilspel igen, vågar man hoppas på ett rallisport challenge 3 måntro?
pinsamt ,men smågrabbar uppskattar säkert sånt.
Haha jag är 32 och uppskattar sånthär, måste köpa detta när det hamnat i reabackarna.
Nästa Scene It? även till Wii och PS3
Frågesport är kul, jag köper det om mina buzzers funkar med spelet.
Är det bara jag som tycker han är lik Nathan drake?
Haha, vafan kalla det där för ratt! "rattskal" som radiuz skrev är mer passande, och sen inga pedaler, men wii är ju fel plattform för ett f1 spel ändå så.
Släpp det som download-only till ps3/360 oxå, tror inte det kommer sälja nåt vidare på wii heller för den delen.
Vart ska jag skrika för att få det till ps3?